Marek Olas

Marek Olas

Redaktor bloga „Być Widocznym” związany z marketingiem internetowym od dziesięciu lat. Właściciel agencji marketingowej Memtor Marketing. Posiadacz indywidualnych kwalifikacji w zakresie programu reklamowego Google Adwords i status Partnera Google oraz Analitics GAIQ. Z wykształcenia magister rozwoju oprogramowania oraz filozofii języka. Pasjonat eksploracji pokładów intelektualnego obszaru styku semantyki i technologii;)

Bartosz Sobczyk

Bartosz Sobczyk

Absolwent Politechniki Częstochowskiej, Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki na kierunku Informatyka. Z komputerami miał styczność od najmłodszych lat. Z branżą SEO związany od 2011 roku. Zajmuje się optymalizacją działania witryn, pomaga dostosować je do wymogów wyszukiwarek. Dba żeby strony naszych Klientów znajdowały się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google. Zajmuje się również tworzeniem i prowadzeniem stron w mediach społecznościowych (social media). W wolnym czasie udziela się na forach motoryzacyjnych, lubi jeździć na rowerze, snowboardzie, chodzić po górach i aktywnie odpoczywać.


Karolina Dróżdż

Karolina Dróżdż

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunkach Dziennikarstwo oraz Socjologia Reklamy i Komunikacja Społeczna. Interesuje się psychologią, reklamą i mediami. Zwolenniczka reklamy skoncentrowanej na człowieku.

Pozostali, nieaktywni aktualnie, członkowie zespołu redakcyjnego: Łukasz Przestrzelski, Michał Nalewajka, Urszula Ciuk.